somliga går med trasiga skor

Somliga går med trasiga skor
Säg, vad beror det på?
Gud fader som i himmelen bor
Kanske vil ha det så

Somliga går i trasiga skor
Tills dom har slutat gå
Djävulen som i helvetet bor
Får sig ett gott skratt då

- Cornelis Vreeswijk

Det kan være mange grunner til at noen faller utenfor.
I Livets Harde skole vet vi hvor skoen trykker.
Vi vet også at alle mennesker, hvor nedkjørte de enn måtte være, har et potensiale i seg, en kraft som gjennom den rette motivasjonen kan hjelpe dem å jobbe seg ut av misbruket og få livet inn på et bedre spor.
Er du lærer e.l, og trenger en engasjerende foredragsholder med en knallsterk historie til skoleklasser eller andre forsamlinger?
Kontakt Terje Martinsen eller webmaster Rune !

Støtt Livets Harde Skoles arbeid!

La Grasrotandelen din blomstre!

Er du en ivrig spiller hos Norsk Tipping?
Ønsker du å støtte Livets Harde Skoles arbeid ved å gi grasrotandelen din til støtte for de som faller utenfor?

Org.navn: Livets Harde Skole
Org.nr: 912 700 682

strekkode

Takk for din støtte!


cdpromo.jpg

Kjøp CD‘ene Bolle med Snop/Hammerkvinne og Lillestrøm ‘77 for kun kr 100;- pr. stk !

Alle inntekter fra salget går uavkortet til
Livets Harde Skole.


For bare kr. 200;- pr. år kan du være med å gjøre en viktig forskjell! Bli støttemedlem !

Ja, jeg vil bli støttemedlem!

      Ja, jeg vil ha CD'en
Bolle med Snop/Hammerkvinne (kr. 100;-)

Lillestrøm '77 (kr. 100;-)

Felter merket med * må fylles ut


Registrèr/Bestill

Logg inn for å kommentere eller skrive innlegg !

Livets Harde Skole

er pr. 15.02.2016 en underavdeling av Gatelaget “ Løse Fugla ”, som er LSKs nye gatelagssatsing.

Gatelaget “ Løse Fugla ” er et lavterskeltilbud til gutter/jenter/menn og kvinner i alle aldre, som sliter i hverdagen, enten det er med rusproblemer, psykiske problemer, eller andre ting, og som trenger et fast holdepunkt og et positivt avbrekk i hverdagen. Vi tilbyr frokost og fotballtrening i LSK-hallen hver mandag og onsdag, i et positivt miljø preget av kameratskap og samhold.
LSK holder treningstøy, og Comet Sport sponser oss med fotballsko, så alt du trenger å gjøre er å møte opp !
Dette er en unik sjanse til å ta tak i og gjøre noe med problemene sine.

Gatelaget “ Løse Fugla ” spiller i Gatelagserien 2018, og vi vil gjerne ha flere spillere! Følg oss på “ Løse Fugla ” og Facebook .


Tabell for Gatelagserien 2018

Lag:KVUTMSMMP
 Fredrikstad10901572727
 Stabæk10712774822
 LSK8701581621
 Strømsgodset10613623419
 Odd8404352912
 Fram8404343712
 Sandefjord9324384411
 HamKam821527447
 Vålerenga821528567
 Asker1020835656
 Moss FK900939900

Resultater Gatelagserien 20. serierunde 2018 :

15.10.2018FredrikstadFredrikstad - Asker5 - 1 H
17.10.2018GulskogenStrømsgodset - Stabæk7 - 1 H
17.10.2018HamarHamKam - Vålerenga3 - 5 B
17.10.2018Melløs Moss FK - Sandefjord6 - 7 B
18.10.2018LarvikFram - Odd4 - 5 B

Resultater Gatelagserien 19. serierunde 2018 :

10.10.2018FøykaAsker - Moss FK9 - 4 H
10.10.2018GulskogenStrømsgodset - Fredrikstad4 - 5 B
10.10.2018LSK-hallenLSK - Vålerenga7 - 0 H
11.10.2018NadderudStabæk - Sandefjord7 - 4 H
11.10.2018SkienOdd - HamKam3 - 2 H

Resultater Gatelagserien 18. serierunde 2018 :

03.10.2018HamarHamKam - LSK3 - 10 B
03.10.2018Sandefjord Sandefjord - Fredrikstad1 - 4 B
03.10.2018Intility ArenaVålerenga - Fram3 - 8 B
03.10.2018FøykaAsker - Strømsgodset0 - 8 B
03.10.2018MelløsMoss FK - Stabæk7 - 16 B

Resultater Gatelagserien 17. serierunde 2018 :

26.09.2018FredrikstadFredrikstad - Stabæk8 - 5 H
26.09.2018Intility ArenaVålerenga - Odd6 - 8 B
26.09.2018GulskogenStrømsgodset - Moss FK9 - 2 H
27.09.2018LarvikFram - LSK2 - 11 B
26.10.2018SandefjordSandefjord - Asker6 - 1 H

Resultater Gatelagserien 16. serierunde 2018 :

17.09.2018LSK-hallenLSK - Odd2 - 1 H
19.09.2018FøykaAsker - Stabæk2 - 13 B
20.09.2018HamarHamKam - Fram5 - 2 H
22.10.2018FredrikstadFredrikstad - Moss FK1 - 0 H
24.10.2018GulskogenStrømsgodset - Sandefjord10 - 2 H

Resultater Gatelagserien 15. serierunde 2018 :

11.09.2018Intility ArenaVålerenga - HamKam4 - 4 U
12.09.2018NadderudStabæk - Strømsgodset9 - 2 H
12.09.2018FøykaAsker - Fredrikstad3 - 5 B
13.09.2018SkienOdd - Fram2 - 3 B

Resultater Gatelagserien 14. serierunde 2018 :

05.09.2018FredrikstadFredrikstad - Strømsgodset7 - 0 H
05.09.2018HamarHamKam - Odd7 - 5 H
05.09.2018SandefjordSandefjord - Stabæk6 - 6 U
07.09.2018Intility ArenaVålerenga - LSK4 - 11 B
24.10.2018Melløs Moss FK - Asker9 - 13 B

Resultater Gatelagserien 13. serierunde 2018 :

29.08.2018LSK-hallenLSK - HamKam9 - 1 H
29.08.2018FredrikstadFredrikstad - Sandefjord5 - 4 H
29.08.2018GulskogenStrømsgodset - Asker4 - 2 H
30.08.2018LarvikFram - Vålerenga4 - 5 B
01.10.2018NadderudStabæk - Moss FK8 - 5 H

Resultater Gatelagserien 12. serierunde 2018 :

22.08.2018Melløs Moss FK - Strømsgodset2 - 14 B
22.08.2018SkienOdd - Vålerenga11 - 1 H
22.08.2018NadderudStabæk - Fredrikstad5 - 4 H
22.08.2018FøykaAsker - Sandefjord1 - 4 B
23.08.2018LSK-hallenLSK - Fram4 - 5 B

Resultater Gatelagserien 11. serierunde 2018 :

10.08.2018Melløs Moss FK - Fredrikstad4 - 13 B
15.08.2018SandefjordSandefjord - Strømsgodset4 - 4 U
15.08.2018NadderudStabæk - Asker7 - 3 H
15.08.2018LarvikFram - HamKam6 - 2 H
16.08.2018SkienOdd - LSK0 - 4 B

Gatelaget “ Løse Fugla ”
© Nummis Webutvikling Rune Nummedal 2015 - 2018


Livets Harde Skole - Rett fra levra

Arkiv 2013 - 2018

  • Arkiv 2013 |
  • Arkiv 2014 |
  • Arkiv 2015 |
  • Arkiv 2018

    © Livets Harde Skole 2013 - 2018
    Design, utvikling, database & programmering: Rune Nummedal 2013 - 2018